2005/09/21

Gelişigüzel-Gidişiharika:P

Diyorum ki, yanlış yaptım. İçimdekini tutamadım ben. Hata ettim diyorum. Gözlerimi diktim gözlere pervasız. Kesinlikle hatalıyım. Hislerimi yargılamadım. Bi kaç sevgi salladırsaydım ruhumun dar ağacında şöyle bilimum duygularıma karşı, gör bak kimse sızmayı denermiydi dışına dünyamın. İçime kaçardı hepsi. Yumulur kalırdı böğrümde söylenmemişlikler. Boğazımda bağdaş kurardı cümleler. Yanlış yaptım özür dilerim herkesler! Kimseler bilmeyecek artık gözlerimi. Kimseler duymıyacak vıcık vıcık samimiyetlerimi. Herkes bi mezar sessizliğinde ziyaret edebilecek arefe günleri ölümcül ıssızlığımı.:) Bu gün canım sıkkın ya. Saçma sapan bi konunun içine düştüm. Anlamsız bi tartışmaya bulaştım yani. Anlamak istemediler. Nefislerinin paçalarını sıyırmak için, benim nefsimin paçasını bulaştırdılar:)) Görmek istemeyenden daha kör görmeyi kesinlikle istemeyen başka biridir. Ya ama şimdi ben gördüm die nie benimle uğraşıyolar. Gidin kirlerinizi başka yerde kusun kardeşiiiiiim. Bulaştırmayın dünyamı. Midem bulanıyo. Yeterince anlatılıyor kötü şeyler. Bişiy yapacaksak azıcık ümit bulammız lazım. Ah vah istemiyorum artık ya uzak durun benden. Kapatıcam artık gözlerimi işte. Göremiyceniz mütebessim duygularımı:P Oh olsun küstüüüüm.

11 yorum:

Lucky Balaraman dedi ki...

I really like your blog and will come back often.

We have a cad drafting related site ourselves and would very much like you to browse it and see what we have to say about cad drafting.

Thanks, and keep up the great blogging!

Hacer dedi ki...

ne yahu beni nerden buluyonuz ki:)

Hacer dedi ki...

ne yahu beni nerden buluyonuz ki:)

emine dedi ki...

küsmen bile güzel gülücüklerle dolu yani sen bu küsmeyi yapamzsın :) cok hoş yazıyosun. kötüyü yazman bile tebessüm ettiriyr ama mesaj yerinede ulaşıyor aynı zamanda ... devam...

Hacer dedi ki...

eyvallah dostum benim. İyi niyetli kardeşciğim. Malesef ya ulaşmıyo onnara, duymuyolar beni:( çok şey kaçırcaklar ama di mi:)

Renkli Leke dedi ki...

Icimde firtinalar koparken denk geldi ve yazilarini okudum. Ne kadar guzel anlatmissin, hayran kaldim. Kustum diye bende bagirabilsem kustugum kisi aldirirmiydi acaba? Yoksa tavsan daga kusmus dagin haberi yok hesabimi olurdu? Neyse...kusme konusunda tamamiyle katiliyorum.

Ufuk Ilter dedi ki...

Çocuklar nedir bu birbirimize çektirdiğimiz yahu.. Herkes herkesi üzüyor.. Hadi biz karşımızdakini mutlu etmek üzere yaşayalım bundan sonra.. Belki karşımızdaki de öyle düşünmeye başlar zamanla..

sebat dedi ki...

selamun aleyküm . ben azönce de buraya yazı yazdım ama gitmemiş. onu arayıp bulsam mı yoksa yeniden mi yazsam.

Hayâl dedi ki...

Bence hemen yeniden yaz.Bak Hacer küsme moduna girmiş :)Ama ben bilirim onu.Küsemez o.Kırılır yüreciği ama yüzü hep güler yine de...

Hayâl dedi ki...

Bence hemen yeniden yaz.Bak Hacer küsme moduna girmiş :)Ama ben bilirim onu.Küsemez o.Kırılır yüreciği ama yüzü hep güler yine de...

mina dedi ki...

Biri bana şifremi söylesin, her seferinde unutuyorum:)

Hacer döktürmüşsün yine. Küsüyoruz demek... bende küstüm, seni yalnız bırakmayım:)

lucy balaraman, do yo know turkish.? Do you understand what hacer writing? sandik is a good blog, thats true but ı can not understand why you like:)